עמרי מצר
עמרי מצרמנהל הקרן
פעיל ותיק בתעיוש, לשעבר רכז תחום חופש התנועה במוקד להגנת הפרט וחוקר במחלקת איסוף עדויות של שוברים שתיקה. עמרי הוא בעל תואר דוקטור למדע המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

עו׳׳ד ראודה מורקוס
עו׳׳ד ראודה מורקוסרכזת פעילות משפטית
מורקוס הינה בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים וזכויות אדם, מחזור ראשון בתכנית "תקנה" בקתדרה לזכויות אדם ע"ש אמיל זולא. מורקוס הינה בעלת רקע אקדמי קודם בספרות עברית ובלשנות כללית ושולטת בשלושת השפות ערבית, עברית ואנגלית. ראודה מורקוס אקטביסטית מובילה בתחומי זכויות אדם, נשים וקווירים. הייתה ממקימות וממנהיגות של כמה יוזמות וארגונים, חברת הנהלה של כמה ארגונים ומשתתפת בפעיליות רבות בארץ ובחו"ל כדי לקדם את המטרות שמאמינה
בהן כמו שוויון וזכויות אדם. בשנת 2007 זכתה בפרס הבינלאומי Felipa de Souza. אחד הציטוטים של ראודה מורקוס: ׳להיות מיעוט גורם לך להיות רוב ביכולת לראות את האחר, וזה שווה את כל העולם כדי להמשיך את המאבק בשבילו!׳ ראודה כעת עובדת כרכזת פעילות משפטית בקרן למגיני זכויות אדם.
אריאל גורדון
אריאל גורדוןמנהלת קשרי חוץ
מחנכת, אקטיביסטית, ואומנית שפועלת למען זכויות אדם בישראל/פלסטין מאז 2016. היא הוכשרה כהיסטוריונית – בעלת תואר ראשון בהיסטוריה ולימודי מזרח התיכון מאוניברסיטת ברנדייס, ובעלת תואר שני בהיסטוריה ולימודי מגדר מאוניברסיטת מישיגן. בנוסף לעבודה שלה בקז׳׳א, אריאל פעילה בקולקטיב ׳תרבות של סולידריות׳ בתל אביב.
יערה פרץ
יערה פרץרכזת מדיה
יערה פרץ היא מארגנת קהילתית ופעילה לצדק אקלימי. ממייסדות מחאת הנוער למען האקלים ופעילה באקלים אחד. בנוסף לקז״א עובדת כרכזת אזורית בתחומים של מיליטריזם וגז. בעלת תואר שני למנהל עסקים במנהיגות חברתית מאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.
עורך דין מיכאל ספרדיועץ משפטי
עורך-דין לזכויות אדם, מומחה במשפט הומניטארי ובמשפט זכויות אדם הבינלאומי. זוכה "אות אמיל גרינצוויג לזכויות אדם" לשנת 2012 על תרומתו הייחודית לקידום זכויות אדם בישראל.
דני זינגררואה חשבון
רואה חשבון מוביל, מתמחה בעבודה עם עמותות וארגונים ללא כוונת רוווח.